شرکت گوگل یک افزونه‌ی جدید به نام Site Kit برای سایت‌های طراحی شده با وردپرس معرفی کرد. این افزونه می‌تواند روی تمام سایت‌های وردپرس نصب شود و صاحبان سایت‌ها می‌توانند از امکانات آن استفاده کنند.

سایت کیت

این افزونه به طور خاص برای نمایش اطلاعات و آمار و ارائه پیشنهادها و راه حل‌ها برای بهبود سایت شما طراحی شده است. اطلاعات نمایش داده شده در پنل دشبورد سایت کیت، بر اساس اطلاعاتی است که گوگل از سایت شما جمع‌آوری کرده است.

گزارش‌های ارائه شده در این افزونه هم به صورت یکپارچه در دشبورد افزونه و هم به صورت مجزا برای صفحات و برگه‌های مختلف قابل مشاهده است.

اطلاعاتی که در این افزونه نمایش داده می‌شود بر اساس سرویس‌های مختلف گوگل از جمله Analytics، Page Speed Insights، Adwords و … می‌باشند. این افزونه در حال حاضر در نسخه‌ی اول خود است و به نظر می‌رسد در آینده امکانات و ویژگی‌های متعدد دیگری در آن اضافه شود.

افزونه Site Kit برای چه کسانی مناسب است ؟

تمام کسانی که سایت وردپرسی دارند و برای سئو و افزایش بازدید سایت خود برنامه دارند، توصیه می‌شود. هرچند دریافت گزارش‌های ارائه شده در این برنامه به طور مستقیم در سرویس‌های گوگل هم ارائه می‌شود ولی تجمیع همه خدمات و گزارش‌ها به صورت یکجا هم برای کاربران کم‌تجربه و هم برای مشتریان با دانش تخصصی اندک می‌تواند کارایی قابل توجهی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *