موتور جستجوی گوگل رسانه اصلی در هدایت کاربران به سایت‌های اینترنتی است. آیا سایت شما توانسته است به مقدار کافی از این مسیر به موفقیت دست پیدا کند ؟

بالا بردن رتبه سایت در گوگل

برای جذب مشتری و بازدیدکننده از گوگل، طراحی سایت و درج خدمات و محصولات در آن کافی نیست. در هر کسب و کار ده‌ها و صدها رقیب وجود دارند که اگر در فهرست نتایج گوگل بالاتر از شما قرار بگیرند، مشتریان شما را جذب خواهند کرد.

سئو یا بهینه‌سازی سایت، دانش و مهارتی پیچیده و تخصصی است که با هدف بالابردن جایگاه سایت شما در فهرست نتایج گوگل به انجام می‌رسد.

با توجه به رقابت روزافزون بین کسب و کارها برای تسخیر رتبه‌های اول گوگل، باید هر چه زودتر و قوی‌تر برای سئو سایت خود برنامه‌ریزی کنید.

رتبه اول گوگل

هزینه سئو سایت

قیمت سئو سایت بر اساس عوامل مختلفی قابل برآورد است. برخی از این عوامل عبارتند از:

  1. حجم جستجو روی کلمه‌ی کلیدی مورد نظر
  2. وضعیت فنی سایت و سازگاری آن با اصول سئو
  3. نرخ تبدیل کلمه‌ی کلیدی به فروش کالا یا خدمات
  4. تعداد تبلیغات کلیکی گوگل برای کلمه‌ی کلیدی مورد نظر
  5. عمر فعالیت سایت و مقدار محتوای مرتبط با کلمه‌ی کلیدی در سایت
  6. جایگاه فعلی سایت در گوگل برای کلمه‌ی کلیدی

با توجه به اینکه الگوریتم‌های جستجوی گوگل به صورت مستمر در حال تغییر هستند، تعیین یک فرمول کارآمد برای تعیین هزینه سئو کاری بسیار مشکل است و اغلب قیمت سئو بر اساس تجربیات متخصص سئو و پس از بررسی عوامل فوق برآورد می‌شود.

زمان لازم برای سئو سایت

دستیابی به سئو کاری زمان‌بر است و در مدت بسیار کوتاه نمی‌توان به نتیجه دست پیدا کرد. مدت زمان مورد نیاز برای سئو سایت هم مشابه هزینه سئو به چندین عامل مختلف وابسته است که می‌بایست توسط کارشناس سئو مورد بررسی و برآورد قرار گیرد.

سفارش سئو سایت

برای برآورد هزینه سئو سایت و مشاوره در خصوص سئو سایت، با ما تماس بگیرید.