داشتن سایت با استفاده از وردپرس و قالب‌های آماده که به رایگان یا با قیمت‌های کم قابل تهیه هستند، کاری نسبتا آسان است ولی داشتن سایتی با کیفیت که اصول سئو در آن به طور ویژه رعایت شده باشد، تنها از عهده‌ی متخصصان با تجربه‌ی سایت بر می‌آید.

اگر ارزش کیفیت سایت را می‌دانید و هدف شما از طراحی سایت جدید، دستیابی به رتبه‌ی اول گوگل است، استفاده از قالب‌های آماده نه تنها باعث کاهش هزینه‌های شما نخواهد شد، بلکه زمان و انرژی زیادی از شما را اتلاف می‌کند.

طراحی سایت با هدف سئو

طراحی سایت به صورت اختصاصی یا با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مثل وردپرس، اگر با هدف جذب مخاطب از موتورهای جستجو به انجام می‌رسد، می‌بایست دارای شرایط ویژه‌ای باشد.

  1. سرعت بالای سایت
  2. حجم کم سایت
  3. رعایت نکات تخصصی و فنی سئو در کدهای HTML سایت
  4. استفاده‌ی هوشمندانه از فناوری Ajax و فریم‌ورک‌های سمت کلاینت
  5. ایجاد ساختار مناسب سئو برای منوها و لینک‌های داخلی سایت
  6. بهینه‌سازی هوشمند تصاویر و فایل‌های چندرسانه‌ای سایت

طراحی غیراصولی سایت می‌تواند باعث آسیب جدی به جایگاه سایت شما در گوگل وارد کند. و تلاش‌های انجام شده برای دستیابی به جایگاه‌های برتر را به هدر بدهد.

سفارش طراحی سایت با رعایت اصول سئو

اگر می‌خواهید یک سایت به صورت اختصاصی برای شما برنامه‌نویسی شود یا می‌خواهید با استفاده از CMS وردپرس و قالب اختصاصی و بهینه این کار را انجام دهید، جهت مشاوره سئو و سفارش طراحی سایت توسط برنامه‌نویسان و طراحان خبره که به خوبی با سئو آشنایی دارند، با ما تماس بگیرید.