هر مقدار که سرعت هاست شما زیاد باشد و هر مقدار که سایت را بهینه‌سازی کنید، باز هم سیستم‌های مدیریت محتوا، به نسبت سایت‌های ایستا( Static ) بسیار کندتر هستند.

وردپرس

با نصب افزونه‌های Cache مثل Super Cache روی وردپرس، می‌توانید سرعت بارگزاری صفحات سایت را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.

دقت کنید که نصب افزونه ممکن است به تنهایی پیشرفت قابل توجهی در وضعیت سرعت سایت شما ایجاد کند ولی با انجام تنظیمات بهینه و انجام برخی اصلاحات در قالب سایت ممکن است بتوانید دستاوردهای به مراتب بهتری را کسب کنید.

از کدام افزونه‌ی Cache استفاده کنیم ؟

افزونه‌های متعددی برای Cache روی وردپرس وجود دارند و تفاوت چشم‌گیری در عملکردهای آن‌ها وجود ندارد. آنچه اهمیتی بیشتری دارد این است که بتوانید تنظیمات متعدد این افزونه‌ها را به درستی انجام بدهید و همچنین لازم است تا توانایی رفع مشکلات تداخل میان این افزونه‌ها و قالب و افزونه‌های دیگر که روی سایت شما نصب شده‌اند را شناسایی و برطرف کنید.

اگر پس از نصب این افزونه‌ها، سایت شما با مشکلاتی مواجه شود، لازم است تا از متخصص برنامه‌نویسی وردپرس یا متخصص سئو کمک بگیرید تا این مشکلات را برطرف نمایید.

استفاده از برخی افزونه‌ها به قابلیت‌های خاص روی وب‌سرور نیازمند است و اگر از وب‌سرور متناسب استفاده نکنید، ممکن است نتوانید به کارایی لازم دست پیدا کنید.

سایت‌های پرمحتوا و Cache

اگر سایت شما دارای هزاران صفحه باشد، پیش از نصب افزونه‌ی Cache می‌بایست بررسی‌های دقیقی به انجام برسد. در صورت تنظیم نصب و تنظیم غیراصولی افزونه‌های Cache روی چنین سایت‌هایی، ممکن است مشکلات قابل توجهی برای سایت و عملکرد آن به وجود بیاید.

سفارش بهینه‌سازی وردپرس

اگر سایتی مهم دارید و می‌خواهید سرعت و عملکرد آن را به صورت تخصصی بهبود دهید، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *