مطالبی که در سایت می‌نویسید در گذر زمان می‌توانند منسوخ، ناکارآمد و حتی آسیب‌رسان باشند. برای جلوگیری از رخداد این گونه مشکلات و همچنین ارسال علامت به گوگل برای فعال و به‌روز بودن سایت، لازم است تا مطالب قدیمی سایت را پیدا کنید و آن‌ها را بررسی و به‌روزرسانی کنید.

محتوا

جلوگیری از کپی توسط سایت‌های دیگر

علاوه بر این، هنگامی که سایت شما اعتبار بیشتری پیدا کند، مطالب شما عینا در سایت‌های دیگر کپی خواهد شد و گوگل ممکن است مطلب شما را تکراری تشخیص دهد، با ویرایش دوره‌های مطالب منتشر شده در سایت، همیشه مطالب منحصر به فرد و مورد علاقه‌ی موتورهای جستجو در اختیار خواهید داشت.

شناسایی مطالب قدیمی در وردپرس

اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنید با استفاده از کوئری زیر در phpMyAdmin می‌توانید مطالب منتشر شده‌ی سایت را بر اساس تاریخ از قدیمی به جدید مرتب کنید و سپس در بخش ویرایش نوشته‌ها، این مطالب را بازبینی و ویرایش کنید.

دقت کنید که تنها باز کردن و ذخیره کردن این مطالب کافی نیست و می‌بایست با دقت بررسی کنید که چه بهبودی می‌توانید در مطلب به انجام برسانید. ممکن است لازم باشد تا بخشی از مطلب را حذف کنید یا بخشی دیگر به آن اضافه کنید. بهبود مطالب سایت به طور نامحدود و بی انتها امکان‌پذیر است و این شما هستید که باید تغییر و بهبود مورد نظر را تشخیص بدهید.

SELECT *  FROM `wp_posts` WHERE `post_type` IN ('post','page') and post_status = 'publish'
ORDER BY post_modified  ASC

دقت کنید که در کوئری بالا فرض شده پیشوند جدول‌های شما wp است. اگر از پیشوند دیگری برای جدول‌های وردپرس استفاده می‌کنید، این پیشوند را باید تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *